Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes së tyre?

10:59 05/12/20201min119
tunaa (1)

Tuna dhe Patrisi këtë vit janë përfolur edhe për ndarje, por edhe për një shtatzëni të dytë. Çifti nuk kanë dhënë asnjëherë shumë detaje rreth marrëdhënies së tyre, por veprimet e fundit të këngëtares, bëjnë që aludimi rreth ndarjes të jetë ai më i besueshmi.

Fillimisht Tuna hoqi mbiemrin e Patrisit nga Instagrami, duke mbajtur mbiemrin e vet. Ndërsa tashmë, ajo ka ndryshuar edhe profilin e Tianit, djalit të saj. Nga Tian Patris Berisha, tashmë në Instagramin e vogëlushit shkruhet Tian Sejdi (mbiemri i Tunës). Ndërkaq, dyshja nuk ndiqen në rrjete sociale, madje as nga profili i Tianit, Patrisi nuk është më folloë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto