“Trondit” partnerja e Mauro Icardi: Nëse PSG-ja nuk fiton, nuk kryen marrëdhënie seksuale

11:53 11/09/20201min120
wanda-nara-mauro-icardi-inter-2019_1ibqkri9gao7r10mkit5f34gkl-1068x601 (1)

Partnerja e sulmuesit Mauro Icardi, Wanda Nara është shumë e komentuar në rrjete sociale për format bombastike trupore. Nara ekspozon shpesh trupin e saj në rrjete sociale dhe komplimentohet  gjithmonë sidomos kohët e fundit në fotografitë ku shfaqet me bikini.

Ajo i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj të fundit për partnerin. Gjatë një interviste 36 vjeçarja u shpreh se futbollisti përjeton humbjet e skuadrës së tij dhe nuk dëshiron të kryejë marrëdhënie seksuale pas ndeshjes, nëse PSG nuk fiton.

Modelja dhe prezantuesja televizive i tha revistës italiane ‘Repubblica delle Donne’: “Unë nuk di çfarë të them.

“Ai duhet ta provojë para një ndeshje, por Mauro është shumë profesionist dhe nuk bën asgjë para një ndeshje”, shtoi ajo.

“Ai e bën vetëm pastaj dhe atë nëse ndeshja shkon mirë. Nëse nuk shkon mirë, ai as nuk dëshiron të më shikojë”, ka thënë Wanda Nara.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto