Tritan Shehu/ Falenderim per Gjirokastrën.

19:48 27/09/20205min116
Tritan SHehu

Desheroj te falenderoj antaresine e PD te ketij qyteti vlerash dhe tradite per mbeshtetjen qe me dha perseri sot.
Desheroj t’i falenderoj te gjithe, ate shumice qe me mbeshteti, por dhe ata antare te PD prej me pak se 10% te te regjistruarve, qe nuk me votuan, duke me kujtuar se ka shume gjera qe duhet te permiresojme se bashku per periudhat e sfidat qe na presin.
Fitorja e madhe te 25 prillit 2021 po na troket ne dere tashme!

Image may contain: mountain, sky, outdoor and nature
Image may contain: 7 people, people standing, suit and outdoor
Image may contain: 3 people, people standing, crowd and outdoor
Image may contain: 4 people, people standing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto