Trim Jetullahu nis romancën e re, ja kush është bukuroshja që i ka vjedhur zemrën!

10:55 04/09/20202min154
960full-trim-jetullahu-1

Trim Jetullahu është një nga “beqarët” më të lakmuar në shoëbiz-in shqiptar. Më sakt, duhet thënë ishte, pasi tashmë Trimi qenka larguar zyrtarisht nga tregu i beqarëve.

 

Edhe pse është munduar ta mbajë të fshehtë, mediat kanë zbuluar se këngëtari është në një lidhje me një vajzë që jeton në Zvicër.

Bukuroshja shqiptare që i ka rrëmbyer zemrën quhet Lina Bislimi dhe është pikërisht ajo arsyeja përse Trimi tashmë qëndron për periudha të gjata në Zvicër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto