Trendi i ri në Instagram: Grim për sy me ngjyrë të kaltër

18:21 02/09/20201min180
syte

A e keni parë trendin e fundit të grimit në Instagram? Camila Coelho po e bën atë, Patrick Ta dhe Diipa Khosla, një hije që e kemi lënë gjithmonë mënjanë, tani po bënë bujë.

Nëse e keni provuar, e dini se grimi që shihni në Instagram është shumë më i vështirë për t’u arritur sesa duket.

Lajmi i mirë? Është thjesht grim, lahet lehtë.

Edhe nëse dukeni keq, mund të përdorni leckë për ta fshirë dhe të pretendoni sikur të mos ketë ndodhur kurrë.

Më poshtë gjeni disa mënyra të bukura për realizimin e këtij trendi:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto