Tre të burgosur fitojnë betejën me Covid-19, lënë Infektivin dhe shtrohen në QSUT

14:57 17/08/20201min143
infektiv-780x405-1

Tre të burgosur kanë fituar betejën me Covid-19 ditën e sotme.

Mësohet se tre ata kanë lënë Spitalin e Infektivit dhe janë transferuar në një shërbim tjetër në QSUT.

Kujtojmë që prej ditësh situata paraqitet alarmante në vendin tonë nga pandemia e koronavirusit.

Ditën e djeshme 3 persona e humbën betejën me koronavirusin, ndërsa u shënuan edhe 120 raste të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto