Trajnim për të qenë të suksesshëm, Ermal Mamaqi paska shifra marramendëse

17:30 04/12/20204min116
d-3

Ermal Mamaqi, pas tërheqjes nga ekrani, është fokusuar tërësisht në trajnimet profesionale. Moderatori ka reklamuar shpesh paketat e trajnimeve dhe ka mbajtur seminare të shumta kryesisht online, sigurisht kundrejt pagesës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

Së fundmi në rrjet ka qarkulluar lajmi se paketa e plotë për një vit trajnim me Ermalin, kushton plot 24.000 euro. Vetë Ermali ka reaguar ndaj këtij lajmi, duke e quajtur të rremë. Ai ka publikuar paketën reale, ku vlera gjithsesi nuk është aq e vogël, pasi kushton plot 10.000 euro. “Unë nuk shes veten. Unë shes men. Ja sa kushton vërtetë Paketa e Suksesit 1 Vit,” shkruan Mamaqi në postimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto