Tragjike në Korçë, vëllai gjen vëllain të varur në banesë

11:20 06/10/20201min105
download (31)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë, ku një 46-vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 15 të këtij qyteti, ku ai është gjetur i varur në banesën e tij dhe ka qenë vëllai i tij që e ka konstatuar për herë të parë.

Ende nuk dihen motivet që e kanë çuar 46-vjeçarin për të ndërmarr këtë akt, ndërsa policia ka nisur hetimet lidhur me këtë ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto