Tragjike / Ishte në traktor me gjyshin, 16 vjeçaren e zë poshtë rimorkio dhe vdes në vend

16:21 07/09/20201min88
49c83e376cf0280da52852f086367b09_L

Një 16 vjeçare ka gjetur vdekjen pasi është shtypur nga rimorkio e traktorit që drejtonte gjyshi i saj.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gabrevcë të Radovishit në Maqedoninë e Veriut, mbrëmjen e djeshme.

Mediat vendase raportojnë se e reja ishte në traktor me gjyshin e saj, por është rrëzuar dhe fatkeqësisht rimorkio e ka zënë poshtë, duke i shkaktuar vdekjen.

“E mitura është rrëzuar dhe shtypur nga rimorkio pas çka menjëherë ka nderuar jetë”, ka thënë zyrtarja e Policisë në Strumicë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto