TRAGJIKE/ Aksident me vdekje, humb jetën një 26-vjeçar

09:44 07/10/20201min136
aksident-590x354-1

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në rrugën Fushë Krujë-Kurbin.

Policia ka njoftuar se një mjet tip Audi, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një bordurë mbrojtëse.

Përplasja e makinës ka qenë aq e madhe sa për pasojë ka humbur jetën pasagjeri, një 26-vjeçar, ndërsa pasagjeri ka humbur jetën.

Fushë Krujë/Informacion paraprak

Më datë 07.10.2020, rreth orës 06:30, në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, në Borizanë, mjeti tip “Audi”, ka humbur kontrollin duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës, e për pasojë ka ndërruar jetë pasagjeri në mjet rreth 26 vjeç, ndërsa drejtuesi i mjetit është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto