Tragjedi në Tiranë, 54 vjeçarin e gjejnë të varur

13:08 03/10/20201min102
auto_litar-peme1541623440-696x398

Policia ka bërë me dije se një 54 vjeçar është gjendur i vetëvarur mbrëmjen e së premtes në në Selitë, Tiranës.

I identifikuar me inicialet V.L, ai është gjetur pa shenja jete rreth orës 22:20.

Njoftimi i policisë:

“Më datë 02.10.2020, rreth orës 22:20, në vendin e quajtur Selitë e Vogël, është gjetur pa shenje jete, i vetë’varur shtetasi V.L, 54 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto