Tragjedi në familjen shqiptare, nusja dhe vjehrra vdesin pak orë larg njëra-tjetrës, të infektuara me Covid-19. Rëndë tani është…

22:35 12/09/20201min188
Covid Kososve

Një tragjedi ka goditur një familje në Gramsh, ku koronavirusi i ka marrë jetën vjehrrës dhe nuses, në pak orë larg njëra-tjetrës.

E moshura 78-vjeçare ka ndërruar jetë për shkak të komplikacioneve që i ka shkaktuar Covid-19, ndërsa pak orë më vonë, virusi i rrezikshëm i ka marrë jetën edhe nuses së djalit të saj.

Kjo e fundit vetëm 55-vjeçe.

Ndërsa mësohet se në gjendje të rëndë, me simptoma të Covid-19 është edhe bashkëshorti i 55-vjeçares, pra djali i të moshuarës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *