Tradhton bashkëshorten? Ermal Fejzullahu publikon foton me të “dashurën” e re(FOTO)

09:40 09/10/20201min137
download (74)

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë të martuar prej vitesh, dhe ata janë bekuar nga Zoti me 4 fëmijë.

Marrëdhënia mes tyre është shumë e mirë, ku shpesh publikojnë foto në rrjetet sociale dhe duken shumë të lumtur.

Ermal Fejzullahu nuk është vetëm një këngëtar i mirë, por ai njihet edhe për batutat e tij pikante mes miqsh.

Një të tillë ka bërë dhe në Instagram, ku ka publikuar një foto ku shihet përkrah një arushi të madh dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin:

“Me të dashurën”, shkroi Fejzullahu në foto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto