Toka vazhdon të dridhet/ Tjetër lëkundje tërmeti shënohet pranë Tiranës

23:15 24/09/20201min180
termeti

Vijojnë lëkundjet e tërmetit në vend. Mbrëmjen e sotme është regjistruar një tjetër lëkundje.

Epiqendra është zhvendosur në Kavajë. Tërmeti ka qenë me magnitudë 2.9 të shkallës rihter dhe me thellësi 2 km.

Lëkundja e regjistruar në Kavajë është e katërta gjatë mbrëmjes së sotme. Ndërkohë gjatë ditës janë ndjerë edhe lëkundje të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto