Toka nuk gjen qetësi / Serish lëkundje tërmeti në vend, ja ku ishte epiqendra dhe magnituda

19:03 12/09/20201min131

termet-1

Toka nuk gjen qetësi në vendin tonë, pasi të tjera lëkundje tërmeti janë regjistruar pasditen e sotme, këtë herë në Lezhë.

Sipas Qendrës Evropiane të Regjistrimit (CSEM-EMSC) mësohet se lëkundjet kanë qenë të magnitudës 4.2, me një thellësi prej 10 km.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *