Tjeterë tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

22:14 26/09/20201min216
termeti

Një tjetër lëkundje e tokës është regjistruar në vend por, asgjë për tu shqetësuar, pasi magnituda ka qenë 2.5 ballë sipas rihterit.

Epiqendra ka qenë në Lushnje dhe thellësia 25 km. Prej disa ditësh tashmë në vend regjistrohen lëkundje të tilla të tokës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto