Tërmet në Shqipëri, qytetarët të panikosur: O Zot, filloj përsëri!

10:12 23/09/20201min398
e12f1b108f45d038a9790b9d90c1ae14_L

Mëngjesin e ditës së sotme janë ndjerë lëkundje tërmeti në Durrës, me magnitudë 3.5 dhe me epiqendër detin Adriatik.

 

Screenshot_8.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto