Teksa vjen në bashkëpunim me Nora Istrefin, Butrint Imeri sjell pamje të reja nga xhirimet e klipit “Dy zemra”…

16:06 08/09/20201min50

Butrint, Nora

Artistët shqiptarë, Butrint Imeri dhe Nora Istrefi, këtë të diel pritet të publikojnë projektin e ri muzikor.

“Dy zemra” mban titullin kënga e tyre, e cila siç shihet vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Sidoqoftë, para lansimit të projektit – dyshja kanë ndarë në rrjetet sociale pamje nga prapaskenat e këtij videoklipi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto