Teksa vazhdon gjyqin me ish bashkëshorten, Johnny Depp nis romancën me modelen 24 vite më të re!

10:20 04/09/20202min260
johnny_depp._epa-1

Johnny Depp ka nisur një romancë të re, gati 3 vite pas ndarjes me ish bashkëshorten. Ndërkohë që vazhdon beteja e ashpër ligjore me Amber Heard, Johnny është duke shijuar disa ditë të bukur në Londër me modelen 33 vjeçare Sophie Hermann.

 

Sipas mediave të huaja, ishte pikërisht Sophie ajo që ka kontaktuar e para aktorin 57 vjeçar. Ata kanë rastisur në të njejtin event dhe Sophie i kishte shkruajtur numrin e saj aktorit në një copë letër.

 

Ata kanë folur për muaj me radhë, derisa më në fund u takuan dhe nuk janë ndarë më prej atij momenti. Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar ende lidhjen, kjo edhe për shkak të situatës së vështirë të Johnn si pasojë e skandaleve të shumta me Amber.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto