Teksa vazhdon betejën ligjore me Johnny Depp, Amber Heard kapet “mat” me partneren e re

15:31 30/09/20201min88
Johnny-Depp-and-Amber-Heard-1

Amber Heard ka nisur një histori të re dashurie, të paktën kështu raportojnë mediat e huaja. Aktorja, e cila prej mbi 2 vitesh është në një betejë ligjore me ish bashkëshortin e saj Johnny Depp, është fotografuar nga paparacët me partneren e re.

Ajo quhet Bianca Butti dhe besohet se ka disa muaj që frekuentohet me Amber. Ndërkaq, divorci i bujshëm i Heard me Depp dhe akuzat e shumta të tyre ndaj njëri-tjetrit, janë lënë të shqyrtohen nga gjykata në janar të 2021-shit pasi momentalisht dy aktorët janë të angazhuar me projekte filmike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *