“Të uroj më të mirat”/Ndahen sërish Keisi dhe Stresi, kësaj here gjërat janë ndryshe!

17:46 02/09/20201min100
Stresi Kejsi

Keisi dhe Stresi janë një prej çifteve më të komentuara në showbizzin shqiptar. Ata janë përfolur jo rrallëherë për ndarje dhe mesa duket nuk janë më bashkë. Pas shumë uljeve dhe ngritjeve në marrëdhënien e tyre Keisi ka treguar se tashmë po  del me një djalë tjetër. Me anë të një postimi në Instastory ajo ndau një fotografi të sajën dhe shkroi: Takimet gjatë ditës janë më të mirat.

Ndërkaq pas publikimit të fotos së Keisit ka reguar dhe Stresi, në mënyrë mjaft të qetë me anë të një postimi në Instastory gjithashtu. “Unë s’kam urrejtje ndaj teje, për mua mjafton të jesh mirë kudo të jesh, tjerat vijnë e shkojnë”, ishin fjalët e reperit, i cili i uroi Keisit më të mirat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto