Të shtënat me armë zjarri në Durrës, ja çfarë ka ndodhur

22:24 16/09/20201min162
te shtenat ne durres

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Durrësit. Sikundër mësohet  ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 16 të qytetit, dhe dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Sipas policisë disa të rinj kanë qëlluar me armë zjarri në ajër, por nuk ka të lënduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto