Të shohësh vdekjen me sy / Del VIDEO e atentatit mafioz ndaj 27-vjeçarit në Vlorë (EMRI)

15:16 20/10/20201min160

640-0-5f8e8ebe5f2c8

Video që shihni më poshtë i përket momentit të atentatit që i ndodhi mbrëmjen e djeshme 27-vjeçarit, Marjo Ferraj në qytetin e Vlorës.

Siç mund të shihni edhe në video duket e pabesueshme se si i riu ka mundur t’i shpëtojë fatmirësisht këtij atentati, pasi autori afrohet deri në xhamin e makinës dhe qëllon në drejtim të tij.

Me të dëgjuar të shtënat, objektivi i atentatit hap derën e mjetit dhe del jashtë, por atentatori amator është kthyer me kurriz dhe pret që ta marrë makina e shoqëruesit të tij, pa e kuptuar që nuk e ka qëlluar të riun.

Autorët po e prisnin jashtë banesës të riun në një mjet tip ‘Alfa Romeo’.

Në video duket qartë edhe momenti kur njëri prej autorëve del me qetësi nga mjeti dhe i afrohet makinës së autorit për ta qëlluar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *