Tayna pozon e zhveshur edhe e mbuluar me pallto, ndërsa vë në dukje linjat trupore

18:23 22/10/20205min83
tttaj-780x439

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo publikon për fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria, ku kryesisht promovon këngët e saj.

Së fundmi, reperja nga Prizreni ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse dhe provokuese.

Foto: Tayna/Instagram

Ajo kësaj radhe pozoi e zhveshur, mbuluar vetëm me një pallto me material të trashë, teksa vinte në pah linjat trupore.

“Sezoni i batanijeve”, shkroi 23-vjeçarja në mbishkrimin e fotografive, duke e ndërlidhur kështu me sezonën e ftohtë të vjeshtës, në të cilën ndodhemi.

Foto: Tayna/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat e trupit.

Ndërkohë, projekti muzikor i rep-artistes vazhdon të mbetet kënga “Qe qe”, e cila është pritur mirë nga publiku i saj. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto