Tayna hedh poshtë aludimet rreth Mozzik me vetëm një postim

10:57 29/09/20203min123
640-0-5e2c511fb5d19-1

Tayna dhe Mozzik u përfolën se nuk kishin më raporte të mira. Dy këngëtarët, të cilët kanë bashkëpunuar në një projekt muzikor, dukej se nuk flisnin më dhe një nga detajet që bëri më të besueshme këto aludime, ishte fakti që ata nuk ndiqeshin më në Instagram.

 

Mirëpo, gjërat nuk janë ashtu siç mendonim, pasi Tayna na ka treguar që vazhdon të ketë një raport shumë të mirë me Mozzik.

Ditën e sotme, këngëtari feston datëlindjen dhe Tayna nuk ka ngurruar t’i bëjë një urim publik. “Urime ditëlindje djali ma i mirë @mozzik më shumë jetë edhe lumturi, se i meriton,”ka shkruajtur ajo krahas një fotoje ku dyshja shfaqen bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto