Surprizat nuk kanë fund për Luanën në 29 vjetorin e saj!

10:26 03/09/20202min42
640-0-5c4e07cd88034-1

Luana festoi ditën e djeshme 29 vjetorin, ku pati shumë surpriza të bukura. Si fillim ishte festa surprizë në orën 00:00, ku moderatorja u rrethua nga buqeta gjigante me lule dhe festoi e veshur me pizhama dhe pa grim.

 

Pas kësaj, erdhi një surprizë nga vetë Luana, e cila ditën e datëlindjes, ndau me të gjithë intervistën e saj të fundit për një revistë amerikane. Ndërkaq, teksa moderatorja ka shkuar në zyrë për të vazhduar punën për sezonin e ri televiziv, e priste një tjetër surprizë.

 

Stafi i saj i kishin organizuar një surprizë brenda zyrës, ku sigurisht nuk mungonte as torta e datëlindjes. “Si fillim sezoni televiziv Ditelindja me gjeti ne pune.. faleminderit stafit me te mire qe kam se jane te tilla supriza e momente qe te mbushin! Na shkofte keshtu ky sezon.Ps. Here tjeter dikush te me thote qe te pakten te rregulloj floket & po pres ende pergjigje si e hapet zyren time.Ju du,” shkruan Luana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto