Subjekt i OFL-së, dalin pamjet e arrestimit të 35 vjeçarit, organizator i shpërndarjes së drogave të forta

10:26 20/09/20201min92
arrestim

Këto janë pamjet e momentit të arrestimit të një 35 vjeçari në Korçë, i konsideruar nga policia si organizator dhe shpërndarës i lëndëve narkotike të forta.

Në pranga përfundoi Zalmir Qyteti, i skeduar edhe nga OFL-ja për shkak se rezulton i dënuar më parë po për shitje të lëndëve narkotike.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto