09:58 15/09/2021 G 2

Roja e sigurisë goditet me top në kokë nga futbollisti i famshëm, në fund e ai e surprizon me një dhuratë (FOTO)

Cristiano Ronaldo bëri dje rikthimin e shumëpritur në Champions League me fanellën e Manchester United. Dhe iu deshën vetëm pak minuta yllit portugez që ta inauguronte debutimin e tij në Ligën e Kampioneve me një tjetër gol. Por atij i ndodhi një incident pak përpara fillimit të ndeshjes. Teksa stërvitej ai i ra aksidentalisht me […]
0 1min 99

12:40 04/09/2021 G 2

“Të rikuperojmë humbjen në Poloni” shprehet Edy Reja në konferencën para ndeshjes me Hungarinë/ LIVE

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edy Reja, foli në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Hungarinë. Së pari, ai foli për humbjen në Poloni, duke e quajtur rezultat të padrejtë. ”Kemi një ndeshje për të rikuperuar ndaj Hungarisë pas atij rezultati të padrejtë që patën në Poloni. Pres një ndeshje të mirë nga skuadra, […]
0 3min 55

11:53 03/09/2021 G 2

Ekspert i futbollit italian nga i cili të gjithë prinin jashtëzakonisht shumë/ Edy Reja nuk e ngriti Shqipërinë aty ku të gjithë shpresonin, çfarë do të ndodh të?

Panuci ishte një eksperiment që dështoi që në ditët e para, qëndroi në stol më gjatë seç duhej, më shumë për inerci. Edy Reja shihej si një shpëtim, një trajner me një CV të shkëlqyer, një ekspert i futbollit italian nga i cili të gjithë prinin jashtëzakonisht shumë. Me të në stol, Shqipëria gjeti pak […]
0 6min 138Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto