Stresi i drejtohet me dy fjalë Vuçiçit, ja çfarë shkruan në postimin e tij

20:35 15/05/20211min105
-640-0-60a0137916df6

Reperi Stresi është shumë aktiv me postime në rrjete sociale, me të cilat prek tema nga më të ndryshmet.

Së fundi, artisti po e shikonte një dokumentar në televizion, ndërsa nuk u përmbajt duke sharë serbët dhe tregonte gishtin e mesit para televizionit.

“Lufta e 1 botërore. Aleksander Vuçiçi, ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë…”, shkruan reperi.

Stresi i drejtohet me dy fjalë Vuçiçit, ja çfarë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto