Interi mposht Sampdorian në San Siro dhe feston titullin

Ishte ndeshja ku Interi zbriti në fushë si kampion i Italisë. Zikaltërit që u zyrtarizuan javën e kaluar, luajtën në “San Siro” përballë Sampdorias ku edhe pse me ndryshime në formacion, fituan me rezultatin e thellë 5-1. Gagliardini hapi llogaritë që pasi filloi ndeshja në minutën e 4’ dhe më pas Alexis Sanchez dha spektakël […]

Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto