Spiropali publikon foton e veçantë me bashkëshortin teksa përcjellin vajzën për në shkollë

13:27 14/09/20202min132
spir (1)

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka postuar sot në profilin e saj në Facebook një foto familjare në ditën e parë të shkollës, ku shfaqet bashkë me të shoqin teksa shoqërojnë të bijën në bankat e shkollës.

Postimi i Spiropalit:

“Dija është rrugë e vështirë, por e vetmja që të nxjerr në dritë. Suksese mam. Qofsh e lumtur bashkë me shoqet dhe shokët”, shkruan në urimin e saj përbri fotos Spiropali.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *