Sot fillojnë aplikimet për lotarinë amerikane, ja si ta shmangni ngarkesën në rrjet

19:31 07/10/20201min153
llotaria-amerikane

Ditën e sotme në orën 18:00 nisin aplikimet për Lotarinë Amerikane DV-2022.

Për ata që e kryejne vetë aplikimin, ai kryhet vetëm një herë prandaj duhet të siguroheni që e keni kryer mirë atë.

Nga përvoja e viteve të mëparshme është vënë re se 2-3 ditët e para si dhe ditët e fundit të periudhës se aplikimit, kanë qënë shumë të ngarkuara dhe sistemi shpesh herë është bllokuar gjatë kryerjes së aplikimit duke krijuar konfuzion.

Prandaj që kjo gjë të mos ndodhë, është mirë që të evitohen këto dy periudha, pra shmangni 2-3 ditët e para dhe ditët e fundit të aplikimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto