Skandali i radhës në Hollywood, aktori i martuar kapet “mat” me të dashurën

12:52 14/10/20201min137
5f85b481c255d800190b98cb-1-696x522

Lili James dhe Domenic West janë “burimi” i skandalit më të ri në Hollywood. Dyshja janë fotografuar duke u puthur bashkë, ndërkohë që Domenic vazhdon të jetë i martuar me Catherine FitzGerald.

Këto foto, e kanë shokuar totalisht Catherine sipas burimeve pranë saj. Catherin dhe Domenic deri në momentin e publikimit të fotove, njiheshin si një çift me një martesë të qëndrueshme dhe të lumtur së bashku. Deri tani nuk ka asnjë koment nga palët e përfshira në këtë skandal, ndërkaq fotot e paparacëve janë zhdukur “me magji” nga rrjeti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto