SKANDAL/ Tre vajza futen në hotelin e futbollistëve të kombëtares

10:20 08/09/20202min139
futbollistttiii-1

Mason Greenwood (18-vjeç) dhe Phil Foden (20-vjeç), dy futbollistët e talentuar të Anglisë, kanë shkelur rregullat, duke futur 3 femra në hotelin ku qëndronte kombëtarja. Ata u ndëshkuan për këtë veprim nga trajneri Gareth Southgate, i cili I largoi dy djemtë dhe nga kombëtarja e “3 Luanëve”.

Më vonë, mediat britanike publikuan dhe bisedat mes vajzave dhe futbollistëve, bashkë me një video të shkurtër.

Biseda :

Lojtari 1 – “Alo? Ma thuaj sërish, çfarë po më thoshe në Snap? (Aplikacioni Snapchat).”
Vajza – “Hahaha. Me thuaj çfarë plani ke?”
Lojtari 1 – “Çfarë plani po thua?”
Vajza – “Mmmmmmm….”

Lojtari 1 – “Plani im varet nga ajo që ti do”.
Lojtari 2 – “Shoku im të tha se ‘Varet çfarë dëshiron ti’”.
Vajza – “Ne mund të vijmë në hotel, por a jeni të sigurt që mund të na merrni brenda?”
Lojtari 1 – “Pse dëshironi që të vini në hotel?”

Lojtari 2 – “Çfarë po mendoni saktësisht, na e thoni”.
Vajza – “Goca, çfarë po mendoni? Do të ikim?”
Lojtari 1 – “Sa shoqe jeni? Mund të vini”

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *