“Single apo në një lidhje?” Anxhela Peristeri nuk rezervohet për jetën private, zbulon statusin aktual

14:26 08/10/20201min158
Screenshot_5-4-696x474

Anxhela Peristeri është mjaft e rezervuar për jetën e saj private, duke mos zbuluar detaje lidhur me përditshmërinë e saj apo mënyrën e jetesës. Ajo është komentuar shpesh për lidhje dashurie mirëpo asnjëherë nuk e ka konfirmuar publikisht statusin e saj aktual.

Në një video të ‘After Party’ të emisionit ‘Shiko Kush Luan’ Anxhela u pyet nëse është ‘single’ apo në një lidhje dhe zgjodhi të pohonte këtë të fundit me një tundje koke dhe buzëqeshje në fytyrë. Këtë status ajo e përforcoi në një nga pyetjet pasardhëse.

“Pushime me shoqet apo me atë”, ishin fjalët drejtuar këngëtares, të cilës ajo ju përgjigj: Edhe me shoqet, edhe me atë. Me këto fjalë Anxhela ju dha fund dyshimeve dhe zbuloi se ekziston dikush në jetën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto