Shtatzënë për herë të parë/ Emily Ratajkowski sjell trendet e reja të veshjeve

00:31 31/10/20201min77
auto_771604086767

Pak ditë më parë, super modelja Emily Ratajkowski zbuloi se është në pritje të ëmbël. Super modelja deri më tani po shmang veshjet super të gjera dhe plotësisht të mbuluara.

Në vend të tyre, veshjet e Emily janë të ngushta dhe shfaqin barkun e rrumbullakosur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto