Shqiptari tenton të përdhunojë nënën e ish-të dashurës, përfundon në burg

13:48 25/09/20201min105
perdhunim-1-750x412-1

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Montebelluna të Italisë, ku një shqiptar ka tentuar të përdhunojë nënën e ish-të dashurës.

Ngjarja ka ndodhur në shkurt të viti 2018, ku shtetasi 40-vjeçar me inicale E. S., ka dashur të kryejë marrëdhënië seksuale më gruan 57-vjeçare.

Pasi ka përfunduar lidhja e shqiptarit me vajzën e viktimës së ngacmimit seksual, ai ka tentuar vazhdimisht ta përndjekë atë.

Pas denoncimit nga 57-vjeçarja, ai është dënuar me 5 muaj burg në Itali.

“Më kapi nga krahu i djathtë dhe më tërhoqi zvarrë në cep të pallatit dhe më mbështeti në mur. ‘Tani do të të përdhunoj’, ishin këto fjalët që i përsëriteshin vazhdimisht. Ai më bëri presion”,- është shprehur në gjykatë gruaja e përlotur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto