Shpërthimi tronditës/ Shkon në dy numri i kalimtarëve të plagosur, një i mitur ka mbërritur në spital

20:49 15/09/20201min157
thumbnail_lajmi fundit

Një tjetër kalimtar është plagosur nga shpërthimi tek zona e ish- NSHRAK.

BalkanWeb raporton se një i mitur ka mbërritur në spitalin e Traumës, kurse më parë ishte një italian që pësoi dëme nga shpërthimi.

Po ashtu dhe shënjestra e atentatit, Preng Gjini është i plagosur rëndë dhe po operohet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto