Shpenzon 100,000 paund në muaj, Khloe Kardashian nuk ndal ndërhyrjet në fytyrë! Familjarët: Kemi frikë se do të futet në…

17:55 13/10/20203min147
Khloe_Kardashian_booty

Prej disa muajsh, Khloe Kardashian është kritikuar nga fansat, për shkak të ndryshimeve që ka bërë në fytyrë, pasi në çdo foto që publikonte dukej si një person tjetër.

khloe kardashian (2).1jpg

Por, sekretet e 36-vjeçares në lidhje me ndryshimet që ka pësuar më në fund janë zbuluar.

khloe kardashian (1)

Sipas “The Sun”, ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, ka shpenzuar plot 100,000 paund në muaj për të marrë rezultatet që donte.

khloe kardashian (3)

Khloe, e cila është nënë e një vajze 2-vjeçare, që e quajnë True, ka shpenzuar mijëra paund në muaj për mbushës buzësh, botoks dhe lazer, me qëllim që të ndjente më shumë siguri në vetvete.

khloe kardashian (2)

Madje, raportohet se anëtarët e familjes së saj janë të frikësuar se Khloe do të hyjë në borxhe dhe do ta shkatërrojë fytyrën e saj me procedura të vazhdueshme.

Khloe_Kardashian_booty

Sipas një burimi të afërt me të, të afërmit dhe njerëzit e dashur të Khloes i janë lutur që të heqë dorë nga gjithë këto ndërhyrje, sepse fytyra do t’i prishet totalisht.

khloe kardashian (4)

Pavarësisht të gjithave, Khloe i ka mohuar zërat për ndërhyrje dhe ka thënë se ndryshimi ka të bëjë vetëm me disa teknika të grimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *