Shpat Kasapi nuk “fshihet” më, fillojnë dedikimet për partneren e re!

10:44 15/09/20202min92
shpat-k-1-696x392 (1)

Pak kohë më parë, këngëtari Shpat Kasapi u “kap mat” me partneren e tij të re. Dyshja u fotografuan teksa ndodheshin në një lokal, ku dukeshin mjaft të afërt. Pavarësisht se lajmi për lidhjen e re të Shpatit bëri xhiron e rrjetit, çifti nuk e konfirmuan lidhjen e tyre.

 

Gjithsesi, duket se tashmë nuk fshihen më. Në postimin e fundit në Instagram të Shpatit, partnerja e tij e quajtur Selvije, i ka komentuar një emoji kurore dhe një zemër. Ndërkaq, Shpati ia ka kthyer “ti je plot dashuri”. Konfirmim më tepër se kaq, plot zemra dhe dashuri në komente, është e kotë që të presim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto