Shoqërohet në komisariat Edmond Koseni, i sekuestrohet makina e blinduar

19:01 22/09/20201min234
Edmond_Koseni

Një lajm i bujshëm po qarkullon në orët e fundit. Policia e Elbasanit i ka sekuestruar makinën e blinduar ish-drejtori të Policisë së këtij qytetit, Edmond Koseni.

Koseni është mbajtur i ndaluar nga policia dhe më pas është liruar. Sekuestrimi i makinës është bërë nga forcat operacionale në Peqin.

Koseni njihet si komisari i Peqinit të vitit 1997, që arrestoi Nehat Kullën dhe Tan Kateshin, dy nga emrat më të njohur të botës së krimit, në këto vite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto