Shoferi i ambulancës përdhunon 19-vjeçaren me koronavirus

14:09 08/09/20202min274
idniaaa-1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pathanamthitta, Indi. Një vajzë 19-vjeçare e prekur nga koronavirusi u dhunua seksualisht brenda një ambulance.

Ajo po shkonte në spital pasi gjendja e saj shëndetësore po përkeqësohej, por shoferi i ambulancës devijoi makinën në një vend pa njerëz dhe përdhunoi 19-vjeçaren.

Mediat raportojne se shoferi 40-vjeçar I ka kërkuar ndjesë viktimës së dhunës seksuale, por vajza ka arritur ta filmojë dhe ta denoncojë.

Shoferi u pushua menjëherë nga puna dhe policia bëri arrestimin e tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto