Shkëmbyen puthje të shumta, Jasmin i shpreh dashurinë Andit?

17:36 22/02/20211min32

jasmin-kadriu4655595963 (1)

Jasmin dhe Andi janë dyshja të cilët kanë dhuruar mjaft emocion mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen”. Dy të rinjtë, kanë shëkmbyer disa puthje bashkë, megjithatë nuk kanë deklaruar që janë në program vetëm për njëri-tjetrin.

Teksa ka publikuar disa InstaStory, Jasmin ka shkruajtur: “Ngaqë u dashurova, kam harruar ta ndaj me ju, sorry.” Duke qenë se Andi është i vetmi djalë me të cilin ka dalë dhe ka shkëmbyer puthje konkurrentja e re, mos ndoshta vallë kjo ishte një mënyrë për të shprehur ndjenjat ndaj tij?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto