“Shihni realitetin e sistemit shëndetësor” : Rama publikon pamjet ekskluzive nga spitali Covid-3

09:18 11/11/20201min82
ramaedi-780x405-1

Kryeministri Edi Rama publikon të tjera pamje të rënda brenda spitaleve Covid.

Këtë mëngjes, kryeministri nxjerr pamjet nga spitali Covid-3, që sipas tij, tregojnë realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore.

Mesazhi i Rames:

MIRËMËNGJES 😊 dhe me Pjesën e Dytë të EKSKLUZIVES nga vija e zjarrit, brenda spitalit Covid 3 këtë herë, ku mund të shihni realitetin e sistemit të mbrojtjes shëndetësore, që fatmirësisht është krejt ndryshe nga çfarë ju rrokanisin përditë lehaqeniet pa din e pa iman, ju uroj një ditë të mbarë.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto