“Shërbëtor i tre vajzave’, Erion Isai bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e rrallë të së porsalindurës (FOTO)

13:34 24/09/20201min192
078db76784f2573e672d9589e1a48e41_L

Erion Isai është bërë baba i një vajze për herë të dytë. Kryebashkiaku i qytetit të Ersekës ka ndarë me publikun lajmin e ëmbël në rrjete sociale, duke zbuluar edhe emrin e rrallë të së porsalindurës.

“U bëmë 4. Faleminderit Zot!. Erdhi tek ne vajza e dytë. Quhet: E’dua. Përulem para Zotit për bekimin më të madh që më ka dhënë! Nga sot, shërbëtor i 3 princeshave!”, shkruan aktori krahas dorës së vajzës.

 

Isai dhe bashkëshortja e tij kanë zgjedhur gjithashtu një emër mjaft të veçantë edhe për vajzën e tyre të madhe, e cila quhet Ajër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto