SHBA/ Fitorja e Biden-it, rikthen këngën e Miley Cyrus-it në top-lista pas 11 vitesh!

16:44 10/11/20202min73
miley-cyrus-370x241

“Party in the USA” është përsëri në top lista, 11 vjet pas publikimit të saj dhe askush nuk është më e lumtur sesa Miley Cyrusi për këtë.
Votuesit e Bidenit në të gjithë Shtetet e Bashkuara kanë festuar me hitin e këngëtarës, publikuar, më 2009: “Festë në SHBA”.

Chart Data njoftoi në Twitter se kënga “ka hyrë sërish në top-listën e 200 këngëve më të dëgjuara” në iTunes SHBA.

Vetë Miley ndau një video të Joe Bidenit dhe zëvëndëspresidentes, Kamala Harris, duke kërcyer me këngën e edituar dhe shkroi:

“Kjo po që është FESTË NË SHBA!” Ajo ka vazhduar të ripostojë video të fansave që festojnë fitoren e Bidenit, duke kërycer e kënduar këngën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto