SHBA/ Bebe Rexha nxjerr pamjet nga Hollywood Hills: Los Angeles është i lumtur, njerëzit brohorasin për Joe Biden

21:37 07/11/20201min89
hgjj-2-370x263

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar pamje nga atmosfera festive në Hollywood Hills ku ajo jeton.

Rexha thotë se njerëzit po bërtasin për Biden dhe se Los Angeles është shumë i lumtur në këto momente.

Në fakt, Bebe Rexha jeton në një qytet që është pjesë e Kalifornisë ku Biden fitoi plot 55 votat elektorale me rezultat të konsiderueshëm.

Madje dhe vetë ajo, si fëmijë i një familje emigrantësh shqiptarë nga Maqedonia e Veriut, ka qenë kundër politikave të Trump qysh në vitin 2016.

 

 

  • foto galeri
  • foto galeri

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto