Së shpejti do të bëhet nënë për të dytën herë, Elita publikon videon ku bebushja i gjuan barkut

17:43 08/11/20202min75
elita-rudi-2-1

Elita Rudi dhe Gjiko së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë dhe këtë herë në jetë do të vijë një vajzë.

Mbrëmjen e djeshme, Elita publikoi një video në Instastory, ku bebushja i gjuan barkut të saj.

“Të ndjesh gjuajtjet e bebit tënd është pjesa më e mirë e shtatzënisë,”- shkroi Elita krahas videos së ëmbël.

Shtatzënia e dytë e Elitës erdhi e papritur për publikun. Vetë çifti pranoi se një fëmijë i dytë nuk ka qenë i planifikuar, por e dëshironin shumë.

Një vit më parë ata u bënë prindër të një djali, të cilin e quajtën Zëri.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto