Sali Berisha publikon maskën e vetme që të mbron nga koronavirusi(FOTO)

10:37 26/10/20201min136
Screenshot_4-21

Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të jetë një ndër zërat më kritikues të qeverisë së drejtuar nga Edi Rama.

Edhe në këtë kohë pandemie, Berisha ka gjetur formë më të mirë për të bërë ironi me Ramën. Ai ka publikuar një foto të një dali të ri, i cili në maskën e tij shkruan: “Rama ik”.

“Shembull! Vetem kjo maske ju mbron”, shkruan Berisha dhe ndan foton e mëposhtme.122464298_1741824809311752_3785843865018459008_o.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto