Sa emocionuese! Arbana Osmani publikon pamjet e takimit të Diellit me Jonin

01:05 27/10/20201min85
-640-0-5f972e91b4e9d

Pak ditë më parë, moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani solli në jetë djalin e dytë.

Ajo dhe partneri, Eduard Grishaj, nuk e fshehën për asnjë moment gëzimin, ndërsa të birin e pagëzuan me emrin e veçantë Diell. Së fundmi në rrjete sociale, Arbana ka ndarë një foto të ëmbël,”takimin e parë” e Diell me vëllain e madh Jonin.

“Takimi i parë me vëllain e madh më të mirë në botë”, shkruan moderatorja krahas fotos.

Sa emocionuese! Arbana Osmani publikon pamjet e takimit të Diellit me

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto